1 USD = .1 EUR = . 1 RUB = 27.00 грн.

КОМПАНІЯ КРІПЛАТ УКРАЇНА

Компанія ТОВ "КРІПЛАТ - УКРАЇНА" надає можливість кожному бажаючому використовувати в будівельних роботах матеріали високої якості. Уже більше п'яти років ми є єдиною компанією в Україні ...

Детальніше

Негорючі облицювальні панелі Cryplat®

Офіційний представник виробника
ТОВ «Кріплат-Украіна»

Технічні характеристики

Кріплат® на основі СМЛ

Негорючі панелі Кріплат® (Cryplat®) на основі СМЛ.

Чому на одному підприємстві потрібно постійно робити ремонт, а інше роками не потребує додаткових робіт? Чому пожежа на одному підприємстві спричиняє серйозні жертви та збитки, а на інше майже ніяк не впливає? На ці запитання є лише одна відповідь - матеріал. Саме від нього залежить ступінь пожежобезпеки на підприємстві. Так, горючі матеріали не гарантують жодної безпеки. Однієї маленької іскри чи підпаленого сірничка вистачить для того, щоб спричинити пожежу та буквально 5-7 хвилин щоб полум'я розповсюдилося на великі відстані.

Цілковита протилежність - негорючі матеріали. Це вогнестійкі матеріали, які не загоряються під впливом великих температур. Використовуючи такі матеріали для будівельних робіт, ви гарантуєте собі, своїм працівникам та підприємству абсолютну пожежобезпеку.

Компанія ТОВ "Кріплат-Україна" допоможе вам зробити ваше підприємство безпечним. Ми виготовляємо негорючі стінові панелі для внутрішнього та зовнішнього облицювання приміщень. Всі панелі мають клас пожежобезпеки МГ, що підтверджує їх абсолютну негорючість. Завдяки цьому їх можна використовувати на будь-яких підприємствах.

З чого виготовляються панелі Кріплат:

Продукція цього типу виготовляється на основі скло-магнієвого листа(СМЛ) преміум класу, що гарантує найвищу якість та безпечність матеріалу. Унікальна система фарбування, розроблена спеціалістами Кріплат, дозволила досягти відмінних зовнішніх характеристик, та зберегти при цьому усі властивості матеріалу. Таким чином, панелі Кріплат значно перевершують аналоги, що представлені на українському ринкові.

10 головних переваг панелей Кріплат
 • Екологічно чистий матеріал: в процесі виробництва не використовувалися токсичні речовини;
 • Вогнестійкий: запобігає розповсюдженню полум'я під час пожежі, та не деформується під впливом високих температур;
 • Износостойкость: при правильной эксплуатации и монтаже панели прослужат не менее 15-ти лет;
 • Вологостійкий: не деформуються внаслідок надмірної вологості;
 • Зносостійкість: за умови правильної експлуатації та монтажу панелі прослужать не менше 15-ти років;
 • Легкість в монтажі: щоб швидко встановити панелі не потрібно мати спеціальних будівельних навичок. Також, процес монтажу виключає "мокрі роботи", що значно економить час;
 • Стійкість до ударів: матеріал стійкий до механічних пошкоджень, ударів та відколів;
 • Хімічна стійкість: панелі не піддаються впливу агресивних хімічних речовин, завдяки чому їх можна використовувати в промислових приміщеннях;
 • Не виділяє токсичних речовин: СМЛ під час горіння не виділяє токсичних речовин, що виключає ризик отруєння продуктами згоряння;
 • Стійкий до перепадів температур, що дозволяє використовувати матеріал в неопалювальних приміщеннях;
 • Невибагливість в догляді: Спанелі можна легко очистити за допомогою миючих засобів та дезинфікуючих розчинів.
Кріплат Акрил на основі СМЛ

Цей вид панелей відноситься до абсолютно негорючих матеріалів(клас пожежобезпеки МГ), та наділений рядом характеристик. Панелі стійкі до вологи, ударів та механічних пошкоджень, а також невибагливі в догляді. Це один з найкращих варіантів для облицювання шляхів евакуації, коридорів шкіл, дитячих садків та громадських установ. В процесі виготовлення панелей Кріплат Акрил використовується скломагнієвий лист з щільністю не менше як 1050 кг/м3. Додатково всі панелі покриваються зносостійким декоративним покриттям, що витримує регулярні чистки миючими засобами та обробку дезінфекторами. Панелі Кріплат Акрил випускаються товщиною в 6, 8, 10 і 12 мм.

Кріплат Полімер на основі СМЛ

Ці панелі виготовляються на основі скломагнієвого листа з прямою кромкою. Панелі Кріплат Полімер наділені антивандальніми властивостями, стійкі до появи грибка та шкідливих мікроорганізмів. Завдяки цим властивостям панелі можна використовувати для облицювання стін в будь-яких медичних закладах. Чистити панелі Кріплат Полімер можна за допомогою води та пару, миючих та дезинфікуючих засобів. Найчастіше такий тип панелей застосовують в операційних, маніпуляційних, лабораторіях, інфекційних відділеннях та в інших приміщеннях, де потрібно регулярно чистити стіни. Продукція Кріплат Полімер навіть за умови регулярного очищення не втрачає свої зовнішні характеристики.

РОЗМІРИ панелей КРІПЛАТ® (CRYPLAT®) (СМЛ)
Довжина Ширина Товщина
1220 мм 2440 мм 6, 8, 10, 12 мм
ФІЗИЧНІ ДАНІ негорючих панелей КРІПЛАТ® (CRYPLAT®)
(НА ОСНОВІ СМЛ)
Характеристики Показники Одиниці виміру
Щільність на основі СМЛ 1050-1400 кг/м3
горючість Клас пожежної небезпеки
матеріалу НГ (негорючий)
Протокол випробувань на негорючість
згідно з ДСТУ Б В.2.7-19-95 (ГОСТ 30244-94) №296 / 1-2017

Область застосування

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ОБРОБКИ

КЛАЦНІТЬ мишкою по іконці яка визначає напрям
ВАШОГО БІЗНЕСУ

Медичні заклади
Навчальнi заклади
Промисловi пiдприемства
Спорт та розважальнi заклади
Транспорт
Підприємства громадського харчування
Бізнес-центри, офіси
Оборонні підприємства

Кольорові рішення

структурні декори

Forest 301

Forest 302

Forest 303

Forest 304

Forest 305

Forest 306

Техно сірий

Техно жовтий

Техно синій

Мрамор

Мрамор C23

Мрамор B41

Декодування панелей в монохромні кольори
здійснюється по каталогам: