1 USD = .1 EUR = . 1 RUB = 27.00 грн.

ГРУПА КОМПАНІЙ "КРІПЛАТ УКРАЇНА"

Група Компаній "КРІПЛАТ УКРАЇНА" надає можливість кожному бажаючому використовувати в будівельних роботах матеріали високої якості. Уже більше п'яти років ми є єдиною компанією в Україні ...

Детальніше
Негорючі облицювальні панелі Cryplat®

Офіційний представник виробника Група Компаній «Кріплат Украіна»

НАВЧАЛЬНI ЗАКЛАДИ

Всі панелі Кріплат мають клас пожежобезпеки НГ чи Г1, завдяки чому їх можна використовувати для облицювальних робіт в будь-яких освітніх закладах.

Отримувати освіту у закладах зі старим пострадянським ремонтом не дуже приємно. Це дуже добре розуміють, як учні, так і  їх викладачі, безумовно батьки, ну і звісно, уряд. Українське законодавство зобов’язує нас регулярно проводити ремонті роботи в освітніх закладах, а також виділяє кошти на будівництво нових закладів освіти. Разом з тим, побудувати що небудь або відремонтувати як небудь не вийде.

Законодавство висуває чіткі вимоги, яких ми повинні дотримуватися. Звісно, що знайшлося декілька вимог щодо будівельних матеріалів у тому числі і матеріалів для оздоблення. Таким чином, для будівництва та ремонту закладів освіти необхідно використовувати матеріали, які мають такі властивості:

  • Екологічність;
  • Вогнестійкість;
  • Зносостійкість;
  • Вологостійкість.

Оздоблювальні панелі від ГК «КРІПЛАТ» відповідають не лише цим вимогам, але мають цілий ряд інших корисних властивостей. Саме тому, наші панелі значно перевершують ринкові аналоги.

 

Переваги панелей КРІПЛАТ

  • Мають антивандальні характеристики: кинутий у стіну портфель, удари м’ячем та інші дитячі забавки не пошкодять панелі;
  • Легкість в монтажі: для того щоб правильно змонтувати панелі не треба мати спеціальні будівельні навички. Також, у разі пошкодження панелі, ви легко зможете її зняти та замінити на нову;
  • Невибагливість у догляді: панелі можна з легкістю відмити навіть найдешевшим миючим засобом;
  • Легкий доступ до комунікацій: технологічність конструкції дозволяє легко її зняти, замінити або перемістити панелі;

Дизайн: ми фарбуємо панелі з врахуванням вимог замовника відповідно до міжнародних каталогів кольорів RAL, Tikkurila, Caparol та NCS, а також наших власних розробок текстур. Ви можете обрати один з більш ніж 10 000 відтінків та текстур, який найбільше пасуватиме до вашого інтер’єру.

Всі панелі КРІПЛАТ мають клас пожежної безпеки НГ або Г1, завдяки чому їх можна запросто використовувати для оздоблювальних робіт в будь-яких освітніх закладах.