1 USD = .1 EUR = . 1 RUB = 27.00 грн.

ГРУПА КОМПАНІЙ "КРІПЛАТ УКРАЇНА"

Група Компаній "КРІПЛАТ УКРАЇНА" надає можливість кожному бажаючому використовувати в будівельних роботах матеріали високої якості. Уже більше п'яти років ми є єдиною компанією в Україні ...

Детальніше
Негорючі облицювальні панелі Cryplat®

Офіційний представник виробника Група Компаній «Кріплат Украіна»

Медичні заклади

Лінійка оздоблювальних панелей CRYPLAT повністю відповідають міжнародним стандартам якості. Завдяки чому можуть використовуватись для облицювання стінових поверхонь в медичних закладах країни.

Українські стандарти будівельної індустрії, хоча і не самі вимогливі та жорстокі, але можуть ввести в ступор багато будівельно-монтажних компаній. Стандарти щороку переглядаються, посилюються, доповнюються та оновлюються. Це впливає на більшість будівель, а особливо на заклади, пов'язані з безпекою життєдіяльності населення.

Санаторні заклади, клініки, стаціонарні лікарні та інші дуже часто піддаються, уповноваженими на те органами, перевіркам. І цілком природньо, що особливу увагу приділяють, під час ревізій, саме оздоблювальним матеріалам.

Установи, в яких будівельники встановили панелі з важкогорючими характеристиками, завжди з успіхом проходять перевірки, ті ж, що не характеризуються, як небезпечні – провалюють їх. Якщо ваша організація належить до числа компаній, що дотримуються міжнародних стандартів якості, то ви на правильному шляху, потрапивши на нашу адресу.

Лінійка оздоблювальних панелей торгової марки КРІПЛАТ, як уже нагадувалось, стопроцентно відповідає європейським стандартам якості. Тому їх сміливо можна використовувати в лікувально-санаторних закладах.


Особливості матеріалів ГК КРІПЛАТ

Панелі інертні щодо хімічних, агресивних речовин та механічного впливу:

  • Їх можна мити водою з традиційними миючими засобами, оброблювати дезрозчинами. Це дає можливість встановлювати їх в операційних, інфекційних палатах та лабораторіях.
  • Легкість та простота установки. Для установки панелей не потрібно наймати спеціалізовану техніку, мати високопрофесійні будівельні навики. При установці не використовуються так звані «мокрі технології». Це пришвидшує роботи по оздоблюванню будівлі. Завдяки чому панелі, що виробляє наше підприємство, можуть купити установи, що мають незначне фінансування та віддаленні сільські медичні заклади.
  • Шви мають здатність легкого зрушення, а це означає, що використовувати їх можна в сейсмічних зонах. До яких належать: Одеська, Львівська, Дніпропетровська області та Прикарпаття.
  • Негорючі чи важко горючі оздоблювальні матеріали гарантують абсолютну безпеку приміщенню та людям, що в них будуть знаходитись. Це дуже важливо для інвалідів та важкохворих пацієнтів.

Строк служби панелей, при правильній установці та використанню не менше 15 років.